Peazip 9.0 با بهود در سرعت و استفاده از حافظه و موارد بیشتر منتشر شد.

LinkedIn
Facebook
WhatsApp
Telegram
Twitter
Email
Print

در این بروزرسانی شاهد بهبود پشتیبانی از فایل های بایگانی TAR، مدیریت بهتر پرونده ها، بهود پشتیبانی از فرمت های ZPAQ و *PAQ هستیم.


Peazip 9.0 یک ابزار رایگان، متن باز و آزاد مدیریت فایل های آرشیو در گنو/لینوکس، ویندوز، BSD، MacOS و دیگر پلتفرم ها می باشد، که می تواند از ۲۲۶ فرمت فشرده سازی پشتیبانی کند.

خبر خوب در این به روزرسانی شاهد بهبود نوار پیشرفت، بهبود در سرعت و استفاده بهینه تر در حافظه می باشیم.

Devs می گوید که Peazip اکنون حدود ۱۰ درصد سریعترو با ۱۰ درصد حافظه کمتر نسبت به قبل می تواند یک فایل آرشیو با بیش از ۲۵۰.۰۰۰ فایل را باز کند. همچنین، Peazip اکنون هنگام اضافه کردن فایل ها به آرشیو تقریباً سه برابر سریعتر شده است.
گرافیک رابط کاربری اکنون بهتر شده است و تعداد موارد نمایش داده شده را در عرض پنجره برنامه برای بهبود قابلیت استفاده تطبیق می دهد، ویژگی های نمایش عملکردهای اصلی مانند افزودن یا استخراج در سمت راست نوار آدرس را در هنگام پنهان کردن نوار ابزار نشان می دهد، و به شما امکان می دهد “مرتب سازی DIRS قبل از پرونده ها” را از Main Menu> Organize سازماندهی کنید.
علاوه بر این، مدیر پرونده Peazip یک منوی اصلی جایگزین را به صورت منوی پاپ آپ اضافه کرده است که می تواند از منوی سمت راست نوار ابزار و نوار آدرس فعال شود، و پشتیبانی از منوی ناوبری را اضافه کرده است تا اکنون نوار کناری را تغییر دهد (ناوبری ، ناوبری ، TreeView ، Hide).

Peazip 9.0 همچنین با گزینه های جدید ۷Z/P7ZIP همراه است و قابلیت های جدیدی را به مدیریت آرشیو ها اضافه می کنند، مانند امکان اصلاح آخرین زمان دسترسی به پرونده های ورودی و پیروی از پیوندهای نمادین یا سخت و همچنین محدود کردن حداکثر استفاده از حافظه در هنگام فشرده سازی. علاوه بر این، گزینه های پیشرفته ۷Z/P7ZIP در صفحه ایجاد آرشیو دوباره سازماندهی شده اند.

مهمتر از همه، این نسخه پشتیبانی از قالب های ZPAQ و *PAQ، پشتیبانی از فرمت TAR را بهبود بخشیده است، و همچنین برای قالب های مورد استفاده در ترکیب با TAR، اسکریپت های از پیش تنظیم شده فشرده سازی را به روز کرده است، و با ارائه آنها به عنوان TAR، پشتیبانی از افزونه را بهبود می بخشد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه Peazip 9.0، که به صورت باینری های از پیش ساخته شده برای سیستم های گنو/لینوکس ۶۴ بیتی با رابط های کاربر QT و GTK آماده شده است، به وب سایت رسمی مراجعه کنید. البته، شما می توانید Peazip را از Flathub نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.