Deepin Linux 20.2.2 به همراه یک فروشگاه برنامه کاملاً جدید با پشتیبانی از برنامه های اندروید و پشتیبانی Secure Boot منتشر شد.

LinkedIn
Facebook
WhatsApp
Telegram
Twitter
Email
Print
Deepin Linux 20.2.2 امروز به عنوان آخرین و بهترین نسخه از این توزیع ساخت چین و مبتنی بر Debian با ویژگی های چشمگیر محیط دسکتاپ منتشر شده است.

گرچه بسیاری به آن اعتماد ندارند، اما توزیع دپین طرفداران خود را دارد به دلیل اینکه مدرن ترین و زیبا ترین توزیع شناخته می شود. در این نسخه، طرفداران دیپین لینوکس می توانند از یک فروشگاه App کاملاً جدید لذت ببرند که از نصب برنامه های Android پشتیبانی می کند، مدیریت برنامه بهتری را با پشتیبانی از نصب دسته ای برنامه ها ارائه می دهد و دارای یک طراحی جدید با تعامل ساده است.

توسعه دهندگان گفتند: “طرح بندی بهتر مطالب، دسته بندی های بهینه شده و رتبه بندی بر اساس امتیازدهی، دانلود ها و زمان، باعث شده تا یافتن برنامه ها آسانتر شود”

توزیع دپین اکنون به لطف پشتیبانی Secure Boot از امنیت بیشتری برخوردار است، که باعث می شود سیستم فقط هسته رمز شده و نرم افزار مورد اعتماد OEM را بوت کند. طبق گفته توسعه دهندگان د\پین اولین توزیع چینی است که گواهی Secure Boot را دریافت کرده است.

سری Deepin Linux 20 یک ویژگی دو هسته ای منحصر به فرد را برای شما فراهم می کند تا بتوانید هسته لینوکس را از طریق بوت لودر برای نیازهای خود انتخاب کنید. این نسخه برای پشتیبانی بهتر سخت افزاری، از جمله پشتیبانی از کارت شبکه rtl8852ae و کارت های گرافیک NVIDIA’s A10 ، A10G ، A30 ، PG506-232، RTX A4000 ، RTX A5000 ، T400 ،T600 از آخرین نسخه های کرنل یعنی Linux 5.10 LTS و Linux 5.12 استفاده می کند.

همچنین در این نسخه شاهد بروزرسانی محیط دسکتاپ دپین با پشتیبانی از چندین روش احراز هویت بیومتریک در ورود به سیستم، صفحه قفل و مرکز کنترل و مدیریت فایل با پشتیبانی از اسکرین سیورهای سفارشی و مرورگر دپین با افزونه های جدید هستیم.

Deepin Control Center ، Music ، Album ، Draw ، Image Viewer ، Mail ، Downloader ، System Installer و Package Installer همگی رفع اشکالات مختلف و مشکلات گزارش شده توسط کاربران از نسخه های قبلی را دریافت کرده اند. برای جزئیات بیشتر در مورد این رفع اشکال ، به صفحه اعلامیه نسخه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.