Proton 6.3-5 پشتیبانی از Civilization VI ،Far Cry ،Dark Devotion و موارد دیگر را اضافه می کند

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

Valve امروز Proton 6.3-5 را به عنوان آخرین نسخه پایدار ابزار سازگار با منبع باز و رایگان خود برای Steam Play منتشر کرد که به شما امکان می دهد بازی‌های ویندوز را روی سیستم گنو/لینوکس خود انجام دهید.

گیمرهای لینوکسی خوشحال می شوند چون Proton 6.3-5 همراه با پیشرفت های زیادی برای بازی های مورد علاقه آن‌ها است. برای مبتدیان، این کار اجرای بازی های Bloodstained ، Deep Rock Galactic ، Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ، Resident Evil 2 (2019) ، Resident Evil 3 (2020) و Team Sonic Racing را بهبود می بخشد.

سپس ، پشتیبانی از Crypt Stalker ، Dark Devotion ، Dorfromantic ، Far Cry ، Hard Reset ، Hogs of War ، Might & Magic: Clash of Heroes ، Pro Cycling Manager 2020 ، Sang Froid – Tales of Werewolves ، Secret of Mana ، Sid را اضافه می کند. بازی های Meier’s Civilization VI و Trainz Railroad Simulator 2019 که هم اکنون می توانید آنها را در جعبه لینوکس خود بازی کنید.

علاوه بر این، Proton 6.3-5 پشتیبانی کنترلر از بازی ویدیویی Hades و بسیاری از عناوین دیگر را با استفاده از موتور Unity بهبود می بخشد و مشکلات مربوط به بازی ویدیویی Conan Exiles و عناوین دیگر را با استفاده از راه انداز Funcom برطرف می کند و رفع مشکلات ضعیف بودن صدا در بازی Darksburg و مشکل هنگ کردن در اجرای راه انداز بازی های Project Cars 3، CyberPunk 2077 .

زیر سیستم نسخه جدید پروتون با جدیدترین و بهترین DXVK 1.9 اجرای مبتنی بر Vulkan از D3D9 ، D3D10 و D3D11 برای Linux / Wine طراحی شده است، که شامل یک vkd3d-proton به روز شده کامل API Direct3D 12 در بالای Vulkan است و از انتخاب دستگاه GPU بهبود یافته برخوردار است.

نکته آخر اینکه پروتون ۶.۳-۵ با پشتیبانی بهتری از ساخت های مبتنی بر کانتینر در خارج از ساخت ماشین مجازی همراه است. برای جزئیات بیشتر در مورد این نسخه، که به زودی در توزیع های گنو/لینوکس مورد علاقه شما منتشر می شود، می توانید از تغییرات کامل صفحه GitHub پروژه بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *